İletişim Bilgilerimiz | Özel Deva Tıp Merkezi
Özel Deva Tıp Merkezi

Yönetim Kurulu

Özel Deva Tıp Merkezi
Yönetim Kurulu Başkanı Başhekim Dr. Ali AKKAYA

01.01.1969 yılında Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesi Uzunsöğüt köyünde doğdu. İlkokulu ve ortaokulu Uzunsöğüt köyünde okudu, liseyi İstanbul Kabataş Erkek Lisesinde Tubitak bursiyeri olarak yatılı okudu .Fakülteyi İstanbul Tıp Fakültesinde bitirerek yaklaşık 12 yıl kadar çeşitli kamuya ait hastanelerde hekimlik, başhekimlik ve idarecilik görevlerinde bulundu.

2000 yılında Ankara da Deva Polikliniğini kurdu, kurucu başkanı ve başhekimi oldu 2008 yılında polikliniği Tıp Merkezine çevirdi .2012 yılında ilave kartlarla 5 katlı müstakil 1000 m2 üzerindeki kullanım alanı ile ve modern tıbbi donanımla tıp merkezini yenileyip geliştirdi.Bu arada bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında yaptığı 30.000 civarındaki cerrahi sünnet deneyimiyle Tıp Merkezi bünyesinde Türkiyenin en büyük Sünnet Sarayını hizmete açtı halen Tıp Merkezinin yönetim kurulu başkanlığını devam ettirmektedir.

Hastanecilik sektöründe kendisini ve kurumunu kabul ettirmenin haklı gururunu yaşayan Dr. Ali AKKAYA halk ve çalışanları tarafından çok sevilmekte ve itimat edilmektedir.Mütevazi kişiliği, iyi hekimliği, girişimci ruhu ve dürüstlüğüyle tanınmaktadır. Hastanecilik alanında yeni yatırımlara hazırlanan Dr. Ali AKKAYA yakın zamanda bu sektörün en önde gelen isimlerinden biri olmaya adaydır.
Kendisi evli iki çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir, bir çok dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarında yönetim kurullarında aktif görevlerdedir .Sosyal sorumluluk projeleriyle yakından ilgilenmektedir.


Özel Deva Tıp Merkezi
A : Ayvalı Cad. No:113/B Etlik Keçiören/Ankara T : 0312 326 65 65 F : 0312 326 39 56 M : info@ozeldevatipmerkezi.net
Özel Deva Tıp Merkezi
 

özel deva tıp merkezi

Ankara Deva Tıp Merkezi

Tıp Merkezi

ankara tıp merkezi

endoskopi